Sčítání autorů!

16. prosince 2007 v 16:12 | Louella de Prague |  Nástěnka
Přečtěte si:


J
á, Makina (http://harryyp.blog.cz), jsem se rozhodla zahrát si na Marii Teresii a uspořádat Sčítání lidu. Přesněji Sčítání autorů! Zajímalo by mě kolik nás je a kolik existuje povídek. Myslím, že nejsem sama, koho to napadlo, ale potřebuji Vaši pomoc. Všichni, co píšete nějaké HP povídky mi prosím napište:
  1. Svou přezdívku.
  2. Adresu stránek.
  3. Názvy všech povídek co píšete a pokud možno stručný děj nebo alespoň období. Jo a ještě druh (kapitolovka, jednorázovka a podobně).
Vím, že je to šílenost, že někteří z Vás píší jednorázovky, kapitolovky, drabble a další, ale prosím, chtěla bych to vědět. Kdo by posléze chtěl, můžu mu už poslat seznam... ale až to bude hotové. Doufám, že nevyhraje Vaše lenost a uděláte to ne pro mě, ale i pro ostatní. Berte to jako registraci.
Prosím; všechny údaje mi pište buď do komentářů, vzkazů autorovi nebo na mail marketabartikova@seznam.cz.
Vím, že je nás hodně a proto to bude jako řetězec. Ten to řekne těmhle a ti zase těmhle a já doufám, že společnými silami se k tomu dopídíme. Tak, a proto prosím, aby si majitelé blogů zkopírovali tento text a pomohli mi to uspořádat. Budu velice vděčná a doufám, že se všichni autoři zapojí. Když dokážete psát suprové povídky, tak proč by nešlo napsat jeden komentář nebo mail? Za maily budu vděčnější, aspoň v tom nebudu mít humbuk, ale jakýkoli kontakt ocením.
Takže všichni předávejte mou zprávu dál a dál, ať se dostane i k tomu nejmenšímu a začínajícímu autorovi. Věřím Vám a těším se na Vaše povídky...
Nezklamte mě.
Společně to dokážem
Makina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beltrix Beltrix | Web | 30. ledna 2011 v 9:44 | Reagovat

Taky jsem už v seznamu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama