Rozcestník Fan Fiction HP

19. prosince 2007 v 11:04 | Louella de Prague |  Nástěnka
Tak! Pantherka rozšiřuje Makinin nápad Sčítání autorů o Mega rozcestník HP povídkářů.

Taky se Vám někdy stává, že byste si chtěli přečíst nějaké nové povídky, objevit autory, u jejichž kapitol byste zapomínali na svět okolo a ponořovali se do řádků příběhu? Jenže nevíte, jak je najít? Jistě, někteří jsou známí, k některým se dostanete přes spřáteláčky spřáteláčků, ale co když se stane, že někde v zastrčeném koutku blogu je někdo kdo píše úplně nádherně a skoro nikdo o něm neví?
Na tuhle myšlenku mě přivedl jak seznámek blogů, jestli znáte a taky Makiino
"sčítání lidů". Dostala jsem nápad na stránku (takovej ooooobří rozcestník!!!!!), kde by byl seznam všech blogů s povídkama a každý by si mohl vytvořit takový svůj profil, kam by dal základní informace o svém blogu případně stručné obsahy svých povídek. Takhle byste mohli narazit na nové povídkáře jednodušeji případně si najít povídku, která by Vás zajímala nebo se i dozvědět něco nového.
Pokud máte chuť se přihlásit, nestojí Vás to nic, stačí jen když napíšete do komentářů nebo mail základní informace, já je zveřejním.
Na www.hp-povidkari.blog.cz (to je ten rozcestník :D) toho najdete víc, tak se prosím mrkněte.
Pokud Vás tahle myšlenka zaujala, prosím pošlete ji dál, úplně všem… doufám, že se dostane co k nejvíce lidem. Já se taky budu snažit, ale nezvládnu oběhnout všechny blogy.
POZOR! Blogy musí obsahovat HP povídky!
Pokud se přihlásíte budu jen ráda! Nic Vás to nestojí, stačí jen vyplnit svůj profil (ani to nemusíte, pokud chcete, můžete mít jen odkaz) a objeví se odkaz na váš blog… :) Doufám, že společně dokážeme vytvořit blog, který by byl prospěšný všem.
P. S.: Makina (www.harryyp.blog.cz) v tom jede se mnou. :D
Jo a prosím nepleťte si to se sčítáním lidu, tohle je vylepšená myšlenka. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 19. prosince 2007 v 11:04 | Reagovat

Zapoj se  u mě do klubu:)

2 Beltrix Beltrix | Web | 30. ledna 2011 v 13:04 | Reagovat

Jsem zapsaná ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama