Poprvé (II.)

15. prosince 2007 v 18:19 | Louella de Prague |  Jednorázovky
Tentokrát opravdu 18 +.


J
amesovi se zatočila hlava. Takovou reakci nečekal - vlastně nevěděl, co se stane, když to udělá, ale tohle rozhodně nečekal. Cítil, jak se její ňadra otírají o jeho hruď a její boky se tisknou k jeho erekci, čímž způsobovala, že nad sebou James začínal ztrácet kontrolu.
Z posledních sil se od ní odtáhl a přiškrceně zaskřehotal: "Lily... víš vůbec, co děláš?"
Lily se ve vodě postavila na špičky, aby trochu vyrovnala rozdíl v jejich výšce a zašeptala mu do ucha. "A víš ty, co děláš?" Potom se svými rty přesunula na jeho tvář a přes ní až zpátky k jeho ústům. Měkce skousla jeho spodní ret a vychutnávala si zvuk stenu, který se mu vydral z hrdla.
"Lily -"
"Ššš... Nemluv," zašeptala a přejela mu prstem po rtech.
Využil její přání a znovu se k ní sehnul, aby ji mohl líbat. Jeho ruce začaly nemilosrdně bloudit po jejím těle. Jedna se zastavila u jejího pasu, zatímco druhá pokračovala až k prsům. Mezitím, co si vychutnával sladkou chuť jejích rtů, začal hladit její levý prs, který pak sevřel v dlani a potěžkal ho. Lily se nebránila, naopak - prohnula se jako luk a vystavila mu své tělo, aby ho miloval. James byl víc než ochoten jí toto přání splnit. Sevřel v prstech její vystouplou bradavku a jemně ji promnul. Lily zasténala a přitiskla se k němu ještě víc.
James se zarazil a zhluboka dýchal. Tohle bylo víc, než v co se kdy odvážil doufat a rozhodně to nechtěl pokazit svou předčasnou ejakulací, k níž se čím dál víc schylovalo.
"Co se děje?" zeptala se zmateně Lily a trochu povolila své objetí. James se jí vyvlíkl a zacouval až ke stěně bazénu, čímž mezi ním a Lily vytvořil půlmetrovou vzdálenost, která, jak si uvědomil, rozhodně nestačila.
"Já -" Opravdu nevěděl, co by jí měl říct, aby to neznělo hloupě, nebo aby se jí nějak nedotkl nebo ji, nedej bože, rovnou neurazil.
"Jamesi, co se děje?" opakovala svou otázku Lily, tentokrát starostlivě.
James se pokusil o úsměv, ale ta parodie k němu měla hodně daleko. "Nic. Nic se neděje."
"Nejsem slepá, Jamesi," řekla Lily a trochu se zamračila. "Rozhodně se něco stalo. A já chci vědět co. Jamesi..."
"To nic, Lily, vážně. Já -" Snažil se to ještě nějak zachránit, ale bylo mu jasné, že se mu to už nepodaří.
Lily si ho znovu přeměřila, ale pak pokrčila rameny a svůdně se usmála. "Tak když se nic neděje, proč jsi přestal?" Udělala krok dopředu, čímž mezi nimi opět vymazala tu krátkou vzdálenost. Měl pocit, že to dělá naschvál, čistě proto, aby ho pokořila, když se k němu přitiskla svými boky a zakroužila v jeho klíně pánví.
Teď už to opravdu nešlo zastavit, a to vůbec nijak.
Stačil ještě zahlédnout její spokojený samolibý úsměv, než zavřel oči a naposledy se pokusil získat nad svým tělem kontrolu v předem prohrané bitvě, než se otřásl a ejakuloval přímo do vody mezi jejich těly. Zhluboka nepravidelně dýchal a cítil, jak mu tváře zalévá nejen horkost, ale ještě něco...
Polibky.
Překvapeně otevřel oči a pohlédl na Lily. Vypadala spokojeně. Tohle nečekal. Předpokládal, že bude naštvaná kvůli jeho neschopnosti a že už s ním nebude chtít nic mít. Ale podle toho, s jakou vášní prozkoumávala jazykem jeho ucho, usoudil, že se zřejmě mýlil.
"Lily -"
Víc říct nestihl, protože Lily přesunula pozornost z jeho ušního lalůčku na rty a začala se s nimi mazlit, jako by to bylo všechno, po čem zrovna toužila.
Vzal opatrně její hlavu do dlaní a polibek jí oplatil. "Děkuju," zašeptal do jejích rtů těsně předtím, než je obkroužil jazykem. Teď si byl naprosto jistý tím, že tuhle dívku mu seslalo samo nebe a nikdy, nikdy ji od sebe nenechá odejít.
Lily při doteku jeho jazyka na svých rtech zasténala a chopila se znovu iniciativy. Pootevřela ústa a začala do nich Jamesův jazyk pozvolna vtahovat, čímž napodovovali rytmus skotečného milování. Lily položila ruce na jeho ramena a nechala se od něj hladit po zádech. Pak ji James sevřel na bocích, otočil se s ní a vysadil ji na římsu na okraji bazénu, která měla zajistit, aby voda nevytekla ven.
Takhle k ní měl lepší přístup.
Přesunul svou pozornost z Lilyiných rtů na její krk a jal se objevovat citlivá místa na její pokožce. Přitom se snažil ignorovat fakt, že Lily svým pokusem obejmout jeho pas koleny způsobila, že už zase začínal tvrdnout. To přece nebylo možné! Ne takhle rychle!
První místo obzvláště citlivé na dotek objevil těsně nad její klíční kostí, a tak se tam chvíli zdržel, než pokračoval dál směrem k jejím prsům. Snažil se nepůsobit příliš dychtivě, ale nemohl se nabažit skutečnosti, že je to skutečně tak. Líbal Lily na prsou. Zatímco se ústy věnoval jednomu, rukou masíroval a hnětl druhé. Lily se to očividně líbilo, protože z jejích rtů unikal jeden sten za druhým. Zajela mu prsty do vlasů a James se neubránil úsměvu, když se mu jich pár pokusila vytrhnout. Zjevně si nebyla jistá, jestli ho chce odstrčit, nebo se k němu ještě víc přitisknout.
Pokusil se jí to rozhodnutí trochu usnadnit a přisál se na bradavku jejího pravého ňadra. Sál ji a lízal tak dlouho, dokud neztvrdla a nevystoupila dopředu. Měkce ji skousl zuby a zatahal. Tentokrát se Lily neomezila pouze na sténání. Její výkřik se rozlehl kamennou místností a jeho ozvěna povzbuzovala Jamese k další aktivitě.
Přesunul pozornost svých úst k druhé bradavce a vyměnil působiště své pravé ruky. Nejdřív ji pohladil pod kolenem, ale pak stoupal výš po jejím stehně, které bylo na dotek tak příjemně hebké, že se James malém neudržel a místo Lilyiných prsou začal líbat její nohy. Počítal ale s tím, že by mu to jen tak nedovolila, vzhledem k tomu, jak pevně svírala v pěstech jeho vlasy na zátylku. Proto jen s úsměvem pokračoval rukou v její cestě k Lilyinu rozkroku.
Ještě se na chvilku nejistě zarazil, než prsty rozhrnul kučeravé chloupky mezi Lilyinýma nohama, ale pak už nahmatal malý hrášek v záhybech jejího ženství a Lilyina reakce překypující rozkoší mu jen potvrdila, že to evidentně dělá správně. Musel se ale vrátit svými ústy k jejím rtům, aby trochu ztlumil její výkřiky. Nechtěl, aby jimi přivolala nežádoucí publikum. Ale Lily to bylo očividně jedno. Prohnula se v bocích a snažila se co nejvíc zintenzivnit ten pocit, který jí poskytovala jeho ruka.
"Jamesi!" vyhrkla, když do ní zasunul jeden ze svých prstů.
James nedokázal potlačit slastný sten. Byla tak krásně vlhká a horká! Přesto ho znejistěla úzkost jejího vchodu. Panenská blána! Proboha! Byla tak úzká, že do ní sotva protáhl jeden prst. Nedokázal si vůbec představit, jak by...
"Lily...?" oslovil ji opatrně.
Lily na něj hleděla zastřeným pohledem a v obličeji měla nerozhodný výraz. Stihl ještě zaregistrovat jak se kousla do rtu, když se její vchod přimkl k jeho prstu daleko těsněji než předtím.
Nakonec z ní prst opatrně vytáhl, aby jí neublížil, a vrátil se k líbání jejích sladkých úst. Nevěděl přesně s jakými pocity, jestli chtěl utěšit ji nebo sám sebe. Každopádně se mu v mysli usadila neodbytná myšlenka, že Lilyino poprvé nebude vůbec jednoduchá záležitost a jeho hruď mu začal svírat ještě neodbytnější pocit, že na to možná nebude stačit. Trochu zalitoval, že neposlouchal Siriuse a jeho nevybíravé rady ohledně toho, že by se měl hledět nasbírat trochu víc zkušeností.
Ale to teď nebylo podstatné. Podstatná byla Lily a její žádostivé rty žadonící o další polibky. A tamto ostatní... spolu to nějak zvládnou! Určitě, přesvědčoval se James v duchu, zatímco hladil rukama její prsa a jazykem plenil Lilyina ústa. Cítil, jak se pod jeho doteky chvěje.
Možná má strach, napadlo Jamese, a už se chtěl odtáhnout, když si ho k sobě Lily přitáhla a uvěznila ho ve svém objetí. Ruce obtočila okolo jeho krku a nohy mu zahákla v pase tak, že kdyby chtěl odejít, nejspíš by se jen pořádně přidržela a nechala se odnést. Což, jak si James uvědomil, nebyl zase tak špatný nápad.
Uchopil ji pevně za boky, jednu svou ruku vsunul pod její zakulacený zadeček a zvedl ji z řísmy, na které dosud seděla. Lily překvapeně vyjekla a ohlédla se, když se s ní James začal brodit vodou ke schůdkům na druhé straně bazénku. Musel být obzvlášť opatrný, protože kameny klouzaly a on navíc nesl opravdu vzácný a křehký náklad. Jakmile stáli na suché zemi, James ji postavil na zem a zašeptal: "Chvilku počkej."
Přešel k lavici, na kterou Lily poskládala svoje oblečení a vzal si hůlku, kterou tam předtím odložil. Popadl svůj hábit, hodil ho na zem a přeměnil ho na jakousi atrapu matrace. Omluvně se podíval na Lily. "No, Ritz to sice není, ale -"
Ale to už Lily stála u něj a nenechala ho domluvit, když přitiskla své rty na jeho ústa. A zcela očividně měla mnohem víc odvahy než on sám, jak si znechuceně uvědomil, když se od něj Lily odtrhla a naprosto nestydatě se položila na matraci pod ním. Svůj nedostatek se pokusil zamaskovat chlípným pohledem, kterým sjel celé její tělo. Byla opravdu nádherná. Její rudé vlasy se jí rozprostřely okolo oválného obličeje a na alabastrové pleti se dosud leskly kapičky vody mísící se s potem. Zahanbeně si uvědomil, že i on sám se někdy v průběhu této poněkud nečekané akce zpotil.
"Na co čekáš?" vybídla ho Lily taktéž chlípně. Zřejmě nechtěla zůstat pozadu.
James se musel usmát, když se k ní skláněl dolů. "Na to, až mě hezky poprosíš."
Lilyiny oči sklouzly z Jamesova obličeje k jeho rozkroku, kde mohla i přes závoj tmy spatřit mohutnou erekci. Pak se vrátila zpět k jeho oříškovým očím a zašeptala. "Prosím..."
"Co bych pro tebe neudělal..." James se položil na matraci vedle ní a natáhl se, aby měl lepší přístup k jejím rtům, které pozvolna obkroužil jazykem, než vnikl dovnitř. Ucítil, jak Lilyiny ruce objaly jeho hrudník a neohrabaně se snaží stáhnout ho na sebe. Nechal se.
Musel se zhluboka nadechnout, když se jeho penis přitiskl k Lilyinu rozpálenému stehnu, aby v ten okamžik nevyvrcholil, a začal opět soustředit svou pozornost na Lily. Hladl ji všude, kam dosáhl, jen místu, kde se setkávala její stehna, se prozatím vyhýbal, i když cítil, jak se čupřina ohnivých chloupků v Lilyině rozkroku tiskne k jeho noze.
"Jamesi..." zasténala, když ji opět začal líbat na prsa. "Prosím!"
James si nebyl úplně jistý tím, co by měl dál dělat, ale Lily mu s tím značně pomohla, když roztáhla své nohy tak, aby se mezi ně bez problémů vešel.
James zaváhal. "Lily, jsi si jistá, že -"
"Jamesi!" Lilyiny oči byly zkalené vášní a prosebně na něj bleděly zpod ztěžklých víček.
James se trochu posunul, takže teď ležel mezi jejími stehny. Už se na něj nedívala. Dívala se dolů, mezi jejich těla, a zase si kousala ret. Byla nervózní.
James se k ní přiblížil a políbil ji na rty. Vděčně ten polibek přijala. Zajel jí do úst jazykem, jako by ji chtěl přepravit na to, co přijde, a ucítil, jak na něj reaguje. Náruživě vtahovala jeho jazyk do svých úst a prsty opět zabloudila do jeho vlasů. James sjel jednou rukou do jejího klína. Chtěl ji ještě připravit, než...
Lily opustila jeho rty a pohlédla mu do očí. Jasně v nich viděl prosbu, aby to už neodkládal. Pod prsty cítil, že je stále vlhká, takže se trochu nadzvedl a navedl svůj penis na správné místo. Potom ji políbil a trochu zatlačil. Ucítil na žaludu tlak její panenské blány, jak mu brání v průniku. Lily opustila svými rty jeho ústa právě v okamžiku, kdy ucítil, jak se její blána trhá. Další, co kromě neuvěřitelně příjemného pocitu pramenícího z toho, že je alespoň zčásti v ní, cítil, byly Lilyiny zuby, které se mu bolestivě zakously do ramene. Věděl, že ji to musí bolet, a tak se ze všech sil držel, aby do ní nepronikl úplně. Zároveň měl však pocit, že nějaké další pronikání nebude vůbec potřeba. Už tak se dostal skoro za hranice, za kterými čekala už jen extáze a orgasmus.
Lilyiny zuby stisknuté na jeho rameni mu ale neustále připomínaly, že tady už nejde jen o něj. Měl by se snažit uspokojit ji a teprve pak sebe!
Nevěděl, jak přesně dlouho trvalo, než se Lily začala uvolňovat, ale připadalo mu to jako věčnost. Teprve pak se odvážil znovu pohnout a proniknout do ní zas o kousek dál. Musel k sobě pevně stisknout víčka a pekelně se soustředit, aby neejakuloval. Tne! přikázal si v duchu. Pomalu, kousíček po kousku do ní pronikal, až zůstal jen nehybně ležet a čekal, až ho Lily konečně úplně přijme. Zhluboka přitom přerývaně dýchal a pokoušel se potlačit všechny ty slastné pocity, které ho zaplavily ve chvíli, kdy stěny jejího horkého vlhkého lůna obklopily celý jeho penis.
"Lily?"
Neodpověděla. Jen pod ním ležela a dýchala stejně těžce jako on.
Malinko se nadzvedl a znovu přirazil.
Lily zhluboka vydechla a zasténala. Nezdálo se ale, že by ji to ještě bolelo, proto pokračoval. S každým dalším přírazem bylo pro Jamese těžší a těžší udržet se zkrátka. A když ucítil, že se stěny Lilyina ženství začínají kolem jeho tvrdého mužství pomalu stahovat, musel se zarazit. Jestli udělá ještě jeden pohyb, vyvrcholí a Lily z toho nebude mít vůbec nic! Naneštěstí Lily převzala jeho iniciativu dodstatečně směle a James už tomu nedokázal zabránit. Jako proud žhavé lávy z něj vystříklo semeno přímo do Lilyina lůna. Najednou si připadal jako vymačkaný citron. Nedokázal zadržet svou váhu na pažích, a tak, aby Lily příliš nezatěžoval, se z ní odkulil. Nehodlal ale ustoupit ve svém předsevzetí, že Lily dnes prožije alespoň jeden orgasmus, a tak začal dokončovat započatou práci rukou, protože na víc už neměl sílu.
Trvalo to jen několik vteřin a Lily se vedle něj začala svíjet jako v horečkách. Sténala a vykřikovala jeho jméno, než konečně zůstala klidně ležet na matraci.
"Děkuju," zamumlala potichu, že to sotva postřehl.
"Nemáš vůbec za co..." odpověděl. Byl rád, že dostal ten nápad s matrací, protože jeho oči se nebezpečně klížily a vážně neměl chuť nocovat na zemi.
"Ale mám..." Zdálo se, že ani Lily proti spánku nemá žádné námitky. Přesto si neodpustila: "Ale Jamesi...?"
"Ano?"
"Ještě si to někdy zopakujeme, viď?"
James jenom něco zamumlal a přitáhl si Lily blíž k sobě. Ano, určitě si to zopakují. Ale ne teď. Pro dnešek už toho stihli víc než dost.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KiVi KiVi | Web | 16. prosince 2007 v 14:51 | Reagovat

teda tak to bylo hustý... tipla bych, že tu věkovou hranici nikdo nedodrží... ehm mě není ani 15, ale to jsem odbočila..heh...

Bylo to fakt krutý! Jěště teď se červenám.... :o)

2 Didina Didina | E-mail | Web | 16. prosince 2007 v 16:14 | Reagovat

Pravda já taky tu věkovou hranici nedodržela, ale dyť je to přece jedno! Jinak strašně se mi to líbilo! Asi nejvíc mě dostalo to s Jamesem jak se nemohl udržet. Jinak nějak jsem nepostřehla kolik jim tam bylo let?!

3 Louella de Prague Louella de Prague | Web | 16. prosince 2007 v 16:17 | Reagovat

No, pravda. To s tím věkem jsem trochu vypustila. Nějak jsem myslela, že je to asi nepodstatné a že to vyplyne samo z obsahu a hlavně konce povídky, když i Rowla napsala, že Lily a James spolu začali chodit v sedmém ročníku... :)

4 Kate Kate | E-mail | Web | 16. prosince 2007 v 23:23 | Reagovat

Teda je to skvělí.Na počítači sem nebila den a už je tu toho tolik.

Každopádně tadle povídka je skvělá.

No a já se du vrhnout na zbytek.

5 Maysie Maysie | Web | 18. prosince 2007 v 19:33 | Reagovat

Pěkný jako.. Mohla by si napsat něco podobnýho třeba se Siriem.. to by byly teprve zkušenosti =)

6 Lou Lou | Web | 21. prosince 2007 v 15:38 | Reagovat

No, já jako na psaní zanevřít nehodlám a i když s erotickou tematikou nemám moc zkušeností, je dost pravděpodobné, že se tu dřív nebo později něco podobného skutečně objeví. Já jsem jakože hrozná "děvka" a vím to o sobě, takže až na to najdu odvahu, nelekejte se, až se na titulní stránce objeví přístupnost od osmnácti let a pár kapitolovek s přístupností 18 +. Vlastně... je velice pravděpodobné, že povídka Bifurcating skončí s takovouhle přístupností, i když si nejsem tak úplně jistá, kdo s kým... Ale to je fuk. ;)

7 Bonboooooonek Bonboooooonek | 26. února 2008 v 17:26 | Reagovat

HUSTÝ

8 czdtkgu czdtkgu | E-mail | Web | 17. června 2009 v 2:07 | Reagovat

zl6uzS  <a href="http://ocszwmwisbqh.com/">ocszwmwisbqh</a>, [url=http://thvgxvetvvhz.com/]thvgxvetvvhz[/url], [link=http://baoieaeedsah.com/]baoieaeedsah[/link], http://oetmdrohlgis.com/

9 Beltrix Beltrix | Web | 30. ledna 2011 v 9:41 | Reagovat

Super! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama