Poprvé (I.)

15. prosince 2007 v 18:16 | Louella de Prague |  Jednorázovky
Takže... vím, že jsem řekla, že přidám něco k Inkarnátorovi, ale dnešek byl opravdu vyčerpávající den na to, abych ještě něco vymýšlela. Tudíž jsem se rozhodla hodit sem alespoň tohle, i když je to z trochu jiného soudku (přístupnost 18 let a výš). Napsala jsem to už dřív a zatím to nikdo, kromě jedné mé kamarádky, nečetl, takže jsem zvědavá na případné komentáře. Vzhledem k délce to musím rozdělit do dvou částí, což doufám vadit nebude. Povídka pojednává o tom, jak se Lily a James nakonec dali dohromady. Je to vůbec mé první dílo podobného druhu, takže mě za případné chyby nebo nepřesnosti nekamenujte... Prosím. :) Snažila jsem se to udržet v reálné rovině schopností, které by ti dva mohli tou dobou mít a netahat do toho přemrštěné výkony z červené knihovny. Takže... snad se vám, kteří to budete číst, bude tohle dílko líbit.
Jak jsem už upozornila - přístupnost: 18 + (i když v téhle části zatím asi jen 15, ale to už se netýká pokračování). ;)


H
rad byl zahalen těžkým závojem tmy a na chodbách se nenacházelo nic, kromě děsivých stínů nejrůznějších tvarů a velikostí. Kamenné zdi jen podporovaly lednový chlad a štiplavý mráz zalézal všem, kteří se vydali napříč hradem na obchůzku, až pod nehty.
Bylo půl jedné v noci a Lilyiny prsty byly zkřehlé zimou. Třela si ruce a dýchala do dlaní, aby se trochu zahřála, ale příliš to nepomáhalo. Potřebovala se nějak zahřát a to rychle! Doufala proto, že až se vrátí na kolej, skryje se ve své posteli pod teplou přikrývkou, ale jakmile tam dorazila, byla nucena na tuto svou představu rezignovat. Její spolubydlící Mae Thorpeová, každým coulem podivínka, třebaže byla velice hezká, hned jak její spolubydlící usnuly, otevřela všechna okna, takže teď bylo v dívčí ložnici pro sedmý ročník stejně mrazivo jako venku. Lily si povzdechla a uznala, že na chodbách už bylo tepleji než v její ložnici. Rozhodla se tedy, že se zahřeje pořádnou horkou koupelí v prefektské koupelně ve čtvrtém patře. Sprcha v koupelně přilehlé její ložnici sice také připadala v úvahu, ale pro její unavené svaly nebyla příliš přijatelnou alternativou. Vzala si z truhly u své postele velkou červenou osušku a vyrazila k prefektské koupelně.
"Olivový olej," řekla tlumeně, když dorazila ke dveřím koupelny, a pořádně se o ně opřela, aby se otevřely. K její značné úlevě bez vrzání. Někdo jim evidentně konečně promazal panty.
Tiše vklouzla dovnitř. Překvapilo ji, že je v koupelně o mnoho tepleji než ve zbytku hradu a hned také zjistila proč. Od dveří viděla na roh bazénu, který tu měl nahrazovat vanu, takže v momentě zjistila, že bazén je plný a tudíž se nebude muset zdržovat jeho zdlouhavým napouštěním. Trochu si oddychla a přešla k lavici, kam začala odkládat své věci. Ještě se pořádně rozhlédla, než si začala rozepínat košili, ale nikoho neviděla, a tak usoudila, že si jen některý z bradavických prefektů chtěl dopřát pořádnou bublinkovou koupel, a když odcházel, zapomněl vodu vypustit.
Své oblečení poskládala na úhlednou hromádku a položila ho na lavičku u zdi. Pak si přejela dlaněmi po pažích - ano, nebyla tu taková zima jako na bradavických chodbách, ale to neznamenalo, že by tu bylo nějak zvlášť teplo. Lily se vydala k bazénu a s potěšením se dívala, jak se z něj zvedají zřetelné obláčky páry mísící se s pomalu mizící pěnou do koupele.
Už na nic nečekala a spustila se do teplé vody. Zašplouchání, normálně sotva postřehnutelné, se v nočním tichu rozlehlo kamennou místností jako nárazy mořských vln o skalistý břeh při přílivu.
Na opačné straně bazénu otevřel oči jeden černovlasý mladík, skrytý ve stínu mohutného sloupu podepírajícího strop, a překvapeně hleděl na vetřelce, který se odvážil rušit ho v jeho půlnočním rozjímání.
James si netroufl ani na jediný pohyb a jen sledoval, jak se Lily postupně noří do teplé vody. Byla úplně nahá a očividně o něm neměla ani ponětí, protože kdyby ano, dozajista by se tu takhle nepředváděla. Měl teď co dělat s tím, aby se neprozradil nepříliš plynulým nádechem, který nemohl nijak zadržet, stejně jako nedokázal zabránit svému přirození, aby se ve vodě postavilo do plné pohotovosti.
Byla nádherná. Měsíční světlo ozařovalo její alabastrovou pokožku a kolem jejích ohnivých vlasů vytvářelo poutavý stříbrný opar. Její dolní polovinu těla už zahalovala koupelová pěna, ale to, co viděl nad hladinou, mu prozatím bohatě stačilo. Její ňadra měla dokonalý tvar, byla plná, kulatá a vystupovaly z nich v pozoru čnící růžové hroty, které ztuhly hned, jak se jich dotkl chladný noční vzduch. James musel vynaložit veškeré úsilí, aby nahlas nezasténal, když si představil, jak ty sladké plody jejího ženství líbá a saje.
Když se Lily usazovala u okraje vany, přepadl ji nepříjemný pocit, že ji někdo pozoruje, a tak se ohlédla. U dveří ani nikde jinde ale nikdo nestál, a tak to pustila z hlavy a začala si vychutnávat vodu, která příjemně prohřívala její zkřehlé svaly.
James ze svého úkrytu hltavě pozoroval uvolněný a spokojený výraz, který se rozlil Lily po tváři, když se konečně pohodlně uvelebila v bazénu. Jeho fantazie pracovala na sto dvacet procent a dýchalo se mu čím dál hůř, zvláště když neustoupil ve své snaze zůstat za každou cenu zticha. Jestli se teď Lily dozví, že je tady, dozajista ho zabije.
Takhle oba strávili několik příštích minut. Lily si vychutnávala teplou vodu hladící její tělo a James byl zaměstnán myšlenkami, z nichž jedna byla naléhavější než druhá. Přemýšlel o tom, jestli by - když už tu není šance opustit bez povšimnutí prefektskou koupelnu - dokázal nějak uvolnit to téměř bolestivé napětí ve slabinách, aniž by způsobil jakýkoli hluk, ale připadalo mu to velice nepravděpodobné, vzhledem k tomu, že už teď měl co dělat, aby nahlas nesténal při pomyšlení, že jediná láska jeho života relaxuje úplně nahá v teplé vodě jen pár metrů od něj.
Odhodlaně stiskl čelisti rozhodnutý vytrvat, dokud Lily neodejde.
Bůh ale ten den nejšpíš nebyl doma, protože dívka začala s něčím, o čem byl James prozatím přesvědčen, že jeho sladká, panovačná a povětšinou přízemní Lily vůbec nedělá.
Lily si k sobě přitáhla jeden ze zbývajících pěnových ostrůvků a začala si bublinky mazlivě roztírat na prsou. Tvářila se přitom tak spokojeně, že měl James na chvíli dojem, že se nebude muset ani hnout a voda v bazénu bude během několika vteřin bohatší o jeho ejakulát.
Ale jak už pochopil před chvílí, Bůh ten den opravdu nebyl doma, protože Lily zcela evidentně zaznamenala jeho sykavý nádech, který se sice snažil co nejvíce ztlumit, ale tentokrát se mu to nepodařilo.
Lily vyplašeně ztuhla a rozhlédla se okolo. "Kdo je tu?" zeptala se nepřirozeně vysokým hlasem a potopila se do vody až po krk, přičemž k sobě přhrnovala co možná nejvíc zbývající pěny.
James se navzdory svému neochabujícímu vzrušení začal cítit provinile, že ji pozoroval. Přestože by se teď nejraději někam zahrabal a nevylezl by odtamtud alespoň týden, nebyl zbabělec. Opustil stinný kout, ve kterém se až dosud skrýval, a přiznal se: "Já."
Lily ztuhla ještě víc, pokud to vůbec bylo možné, a s široce rozevřenýma smaragdovýma očima na Jamese nepokrytě zírala. Ve tmě James jen těžko rozeznával, kam přesně směřuje její pohled, ale podle sklonu hlavy usoudil, že si zřejmě prohlíží jeho odhalený hrudník. Přišlo mu to zvláštní. Čekal, že na něj začne křičet, cákat a ječet, aby se otočil, ale nic takového neudělala. Jen se tam krčila za hradbou pěny a v jejích zelených očích se blyštil zvláštní lesk.
James věděl, že by měl raději mlčet, ale přesto neodolal, aby se kysele nezeptal: "Copak? Nechceš, abych šel pryč? Že by silná a ctnostná Lily Evansová konečně ukázala i svou zvrhlou stránku?"
Lily se zatvářila napřed ublíženě, ale pak tenhle výraz nahradila zuřivá maska. Vypadalo to, jako by úplně zapomněla, že jsou oba nazí a postavila se. Jamesovi se skoro zastavilo srdce, když jeho pohled na okamžik sklouzl z jejího obličeje na její poprsí, ale hodně rychle se vzpamatoval, když se Lily začala projevovat tak, jak u ní byl po léta zvyklý.
"Zvrhlou stránku?" zaječela. "No promiň, ale nejstem to , kdo se potají vplížil do prefektské koupelny, aby mohl špehovat koupající se nahé holky."
"Když dovolíš," odtušil James a opřel se o okraj bazénu, který se nacházel hned za ním, "byl jsem tu první a navíc je už hodně po půlnoci. Jak jsem měl asi tak vědět, že sem takhle pozdě kromě mě přijde ještě někdo další a že to budeš zrovna ty?"
"Nicméně jsi věděl," odsekla Lily a vyzývavě si založila ruce těsně pod svými prsy, takže měl James co dělat, aby to vůbec ustál, "že mám dneska hlídku, a také jsi věděl, že má Mae ve zvyku větrat celou noc i uprostřed ledna. Nebo tobě nikdy nepřišlo divné, proč se vám Savannah na začátku listopadu nastěhovala do ložnice? Mohl jsi tedy předpokládal, že se budu chtít před spaním alespoň trochu zahřát!"
"A ty ses, ještě než jsi sem bez klepání vtrhla jako duch, mohla pořádně rozhlédnout po věšácích. Pak bys mozná zjistila, že tam visí moje oblečení."
"Když dovolíš ty," prskala dál Lily, "tak bradavické hábity jsou po tmě skoro nerozeznatelné. Jak bych mohla vědět, že patří zrovna tobě? Navíc, proč jsi se neozval, když jsi zjistil, že jsem přišla?" Vyzývavě vystrčila bradu a pevně se na Jamese podívala.
"Možná proto, že jsem to zjistil, až když jsi byla ve vodě," utrousil kousavě James.
Vážně nevěděl, proč se tu s ní vlastně hádá, když jediné, co si momentálně přál, bylo vymazat tu krátkou vzdálenost mezi nimi, sevřít ji v objetí a dát jí pořádně najevo, jaké všechny věci by s ní rád dělal.
Lily si ho dál podezíravě měřila. James se snažil soustředit na to, aby dýchal klidně a nedal na sobě nic znát. Bylo to ale neuvěřitelně těžké. Zvlášť ve chvíli, kdy si to Lily namířila vodou přímo k němu. Naprázdno polkl a ze všech sil soustředil svou energii na to, aby se jí díval do očí. To byla jediná možnost, jak se udržet na uzdě, protože Lilyina nahota byla tou nejnádhernější věcí, jakou kdy v životě spatřil.
Merline! Co by teď dal za to, aby věděl, co se Lily honí hlavou!
Lily došla až k němu a zastavila se. Při každém nádechu teď cítil její jemnou vůni a jeho erekce vzrostla do takových rozměrů, o nichž sám nevěděl, že je to vůbec možné. Zvláště pak, když Lily zvedla ruku a zlehka se jedním prstem dotkla jeho prsou, na nichž vykreslila jakýsi ornament. Znovu se sykavě nadechl a sledoval, co se bude dít.
"Vážně?" protáhla Lily nevinným hláskem a vrhla na něj zelený pohled zpod hustých řas.
To už bylo i na Jamese moc. Nevěděl, co Lily svým jednáním sleduje, ale přijal její očividnou výzvu. Udělal jeden krátký krok, čímž úplně odstranil mezeru mezi jejich těly, sklonil se a políbil Lily na rty. Ta sebou trhla, když se jí o podbřišek otřelo Jamesovo ztvrdlé mužství, ale pak obtočila ruce kolem jeho krku a polibek mu vrátila.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 J!tu§hk@ a Kaťulka J!tu§hk@ a Kaťulka | Web | 15. prosince 2007 v 18:20 | Reagovat

Zapoj se prosím do naší "vánoční bleskovky".. Sorka za reklamu...

Je to moc pěknej příběh!!!

2 Maysie Maysie | Web | 18. prosince 2007 v 19:15 | Reagovat

Pěkný..tak..du číst dál.. =)

3 Beltrix Beltrix | Web | 30. ledna 2011 v 9:40 | Reagovat

Skvělý! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama